Görüntülemek istediğiniz
tarayıcı boyutları çok küçük.
Tarayıcı boyutlarını büyütemiyorsanız
mobil siteye geçerek
gezintiye devam edebilirsiniz.

Mobil Versiyona Git
MÜŞTERİ GİRİŞİ
MAIL KURULUMU

ÖZET

İstanbul Büyükşehir Belediyesi birimi olan İstanbul’umuzun en eski ve köklü kurumlarından İstanbul İtfaiyesi Web sayfası ve mobil web sayfası tasarım yazılım çalışması.

ROLÜMÜZ

  • Web Sayfası Dizaynı
  • Mobil Sayfa Dizaynı
  • SEO

ÖN BİLGİ

İstanbul İtfaiyesi Daire Başkanlığımızın bize verdiği çalışma notlarında şöyle bir bahis geçiyordu; “İtfaiye ilk kurulduğunda Yeniçeri ocağına bağlı Tulumbacılar olarak anılırdı. Artık çağ değişti ve değişen dünya ile İstanbul İtfaiyemizde dünyanın en güzide itfaiye kurumlarından birisi haline geldi. Biz dünyayı değil dünya bizi takip ediyor.” Kısacası, sıvayın kollarınızı bize yakışır bir iş yapın denildi.

YAKLAŞIMIMIZ

İtfaiyemizin bize yaptığı bunca fedakârlık karşısında bizde, onlara bu kurumun büyüklüğünü ve aktivitesini anlatabileceği bir çalışma yapmayı hedefledik. Elbette ki ana temamız ateş kırmızısı üzerine inşa edilmeliydi.

ÇÖZÜMÜMÜZ

Çalışmamız tamda yaklaşımımızda olduğu gibi ilerledi ve İstanbul İtfaiyesinin bu yüzyıllar süren mücadelesi şanına yakışır şekilde hem mobil hem masaüstü web sayfası tasarımlarıyla süslendi.

SONUÇ

Haber siteleri kadar aktif kullanılan itfaiye web sayfası, kullanıcı dostu editör paneli ve kullanıcı dostu ara yüzüyle herkesin ilgisini kazandı.

X