MÜŞTERİ GİRİŞİ
MAIL KURULUMU

MÜŞTERİLERİMİZ

Ortak güven üzerine kurulu ve kalite odaklı yaklaşımımız sayesinde, MAVİGEN olarak bulundukları sektörün en iyilerinden olan firmaların tercihi olduk. İşte bizim sınırlarımızı genişletmemize yardım eden ve aynı zamanda kendi sınırlarını da genişleten müşterilerimizden bazıları.

YAKLAŞIMIMIZ

Aşamalı stratejik yaklaşım, Dijital Danışmanlığın kalbidir. Uygun yöntem ve teknikleri kullanarak, dört aşamalı yol haritamızla dijital vizyonunuzu gerçekleştiriyoruz.

 

KEŞİF

Ulaşılan tüm dataları ele alarak yapılan inceleme, sağlam bir dijital stratejisini oluşturur.

 

Detaylandırılmış, stratejik bir dijital vizyon ve sonuç odaklı bir plan sayesinde yol haritası oluşturulur.

STRATEJİ

 

UYGULAMA

Çizilen yol haritasının takip edilmesi ve strateji planının uygulanması, ihtiyaçların doğru şekilde giderilmesini sağlar.

 

Kullanılan otomasyon ve sistemlerin ayrıntılı raporlama ve analizi sayesinde doğru ölçümleme yapılabilir.

ÖLÇÜMLEME

 

UZMANLIKLARIMIZ

7 yıllık iş tecrübemizle ve yaptığımız işlerle sınırlarımızı her gün genişleterek, müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin bazıları:

  • WEB

    Web uygulamaları ve dizaynı konularındaki tecrübemizle markanızı internet ortamında hitap ettiğiniz müşterilere doğru ve etkili bir şekilde lanse etmekle beraber, ihtiyaç duyduğunuz otomasyon ve sistemlerini geliştiriyor ve sizlere sunuyoruz.

  • MOBIL

    Web sistemlerinizin aynı zamanda mobil ortamında çalışmasını sağlıyoruz. Mobil market uygulamalarınızı yaşayan ve gelişen bir varlık gibi ele alarak strateji geliştiriyor ve uyguluyoruz.

  • DANIŞMANLIK

    Size sunduğumuz otomasyon ve sistemlerin yanı sıra, dijital ortamda karşılaşabileceğiniz sorunlarla sizin yerinize araştırma ve geliştirme yaparak uygun çözümü, yol haritasını ve uygulama planını sizlere sunuyoruz.

HAKKIMIZDA

Mavigen 2009 yılında kurulmuş genç ve dinamik kadroyla sizlere hizmet vermektedir. Sizleri dijital dünya ile buluşturmak için hazırız. Aslında bu hakkımızda yazısını okumayacağınızı biliyoruz çünkü her zaman bu metin yazılır ve okunmaz. Biz yıllardır dijital dünyada sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Yılların vermiş olduğu tecrübemizle siz müşterilerimiz için en ince düşüncelerle hedef kitlenizi, işinizi, gücünüzü ele alıp yorumluyor ve size çözümler sunuyoruz. Hatta sizin bile farkına varamadığınız ihtiyaçlarınıza çare oluyoruz.

MARKALARIMIZ

X